+48 602 607 292 betonskonieczka@wp.pl

O firmie

Beton Skonieczka to brodnicka firma z rodzinnymi tradycjami. Początki naszego przedsiębiorstwa sięgają 1992 roku i jest ono najdłużej działającym o tym profilu w regionie. Wielu spośród zespołu ponad 20 pracowników jest z nami od początku istnienia firmy. Wykwalifikowana kadra posiadająca wszystkie niezbędne uprawnienia, przez lata nabierała doświadczenie we wspólnej pracy. Teraz tworzymy zespół rozumiejący się bez słów. Szczególnie cenią to nasi Klienci, dla których czas i fachowość są najważniejsze.

 

Docieramy do każdego kontrahenta. Spełniamy marzenia setek inwestorów biorąc udział w budowach domów jednorodzinnych.  Nie boimy się także dużych wyzwań. Beton z firmy Skonieczka można znaleźć w hotelach, szkołach, fabrykach, na drogach a nawet w wojsku. By sprostać największym wymaganiom wciąż ulepszamy nasz park maszynowy. Ostatnia inwestycja, z której jesteśmy dumni to budowa nowoczesnego węzła betoniarskiego o wydajności 120 m3 na godzinę.

 

Każdy Klient dokonujący zamówienia ma pewność ile betonu dotrze na jego budowę. System przewozu podlega ścisłemu monitoringowi. Nasze dostawy są terminowe, a obsługa sprawna i profesjonalna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.